Antalya'yı Yeniden Hortum Felaketi Vurdu: Yaralılar Var

Son dakika! Antalya'nın Kumluca ilçesinde çıkan hortum yerleşim yerlerine ve seralara zarar verirken 5 kişi de yaralandı.

Antalya'nın Kumluca ilçesinde çıkan hortum yerleşim yerlerine ve seralara zarar verdi. Hortum nedeniyle seralarda çalışan 5 işçi yaralandı.

OLAY YERİNE ÇOK SAYIDA AMBULANS SEVK EDİLDİ

Antalya'da 2 gün sonra yeniden etkisini gösteren hortum nedeniyle seralarda çalışan 5 işçi yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

2 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde geçtiğimiz gün meydana gelen hortum nedeniyle 13 yaşında bir çocuk ve yaralanan 40 yaşındaki ASAT görevlisi Bayram Demir, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiş, 8 kişi de yaralanmıştı. Finike-Kumluca karayolunda başlayan hortum, portakal bahçelerine ve seyir halindeki araçlara zarar verdi. Bazı binalar ile araçlar zarar gördü.DEREYE SÜRÜKLENEN ARAÇTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KAYBOLDU

Kemer'deki hortum felaketinde babasının iş yerinin olduğu bölgeye geldikleri sırada annesinin kullandığı otomobille Ağva Deresi'ne sürüklenen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Buse Acar bulunamamıştı. Buse Acar'ı arama çalışmaları devam ediyor.

Diğer Haberler