Çiftlikköy Belediye Spor Çınarcık Belediye Spor Maçı Bol Gollü Geçti

Çiftlikköy Belediye Spor un ev sahipliği yaptığı maçta misafir tribünler doluydu. Maça 2 otobüs ile gelen Çınarcık Belediye Spor deplasmandan 2-2 beraberlikle ayrılan taraf oldu.

20/01/2019 da saat 14:45 te başlayan Çiftlikköy Belediye Spor--Çınarcık Belediye spor maçın ın hakeml kadrosu:

  (O)RAMAZAN KARAHASAN-(Y)KÖKSAL KARAHASAN-(Y)İRFAN DEMİR

Çiftlikköy Belediye Spor maça etkili başlayan taraf olmasına rağmen kontra ataktan gelişen pozisyon da Çınarcık Belediye Sporun santraforu 

9 Numaralı formasıyla Murat Ulu.Ceza sahasından ayak içiyle vurduğu pozisyon da topu ağlara göndererek Çınarcık Belediye Spor 14.dakika da 1-0 öne geçmesini sağladı.

Golden sonra oyundan düşen Çiftlikköy Belediye Spor da dakikalar  35 i gösterdiğinde yaptığı müdahaleden dolayı Sarıkartla cezalandırılan oyuncusu Mustafa Elyiğit oldu.

10 numaralı formasıyla Emirhan Urhanın orta sahanın sol kanadın dan geliştirdiği pozisyon da ceza sahasının içine kadar girmeyi başardı.Kaleciyle bire bir pozisyonda kalan Emirhan Urhan takımın satraforu olan

Oğuzhan Şahan'a al da at niteliğin de verdiği pas sonucun da Çiftlikköy Belediye Sporun santraforu oğuzhan şahan ayak içiyle topu kaleye göndererek takımının 1-1 lik eşitliği yakalamasını sağladı.

İlk yarının skoru (1-1) berabere tamamlandı.

2. 45 dakika ya Çınarcık belediye spor daha etkili başladı sürekli pozisyon deneyen Çınarcık Belediye Spor 

dakikalar 65 i gösterirken sol kanattan açılan orta da 8 numaralı formasıyla Fatih Bektaş Çiftlikköy Belediye Spor savunmasının arasından kafa vuruşunu gerçekleştirerek topun ağlara gitmesini sağlıdı.

bu sayede 2-1 öne geçen taraf Çınarcık Belediye Spor oldu.Fakat gol sevinçleri fazla uzun süremedi sahneye Emirhan Urhan çıktı ve Çiftlikköy Belediye Sporun dakika 68 de maçın skorunu belirleyen golünü attı. 

Çiftlikköy Belediye Spor Çınarcık Belediye Spor müsabakası 2-2 lik bearberlikle son buldu.

 

DOĞANCAN ÇAKAN 

TUNAHAN AKKAYA

Diğer Haberler